webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı

MERHABA, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

webXT Editör

Sistemden nasıl güvenli çıkış yapabilirim?

Sistemden güvenlice çıkmak için üstteki Araç Çubuğu'nun sol tarafında kalan "Sistemden Çıkış" düğmesine basarak rahatlıkla çıkabilirsiniz.

Tasarımlarımın önizlemesini nasıl yapabilirim?

Kolayca üstteki Araç Çubuğu'nun sol tarafında kalan "Editör/Normal Görünüm" düğmesine basarak Tasarım Modu ve Görünüm Modu arasında geçiş yapabilirsiniz.

Resim Editöründe ne tür düzenlemeler yapabilirim?

Resim Editörü, Sayfa Editörünün resimler üzerinde pek çok çeşit düzenleme yapmaya elverişli bir parçasıdır. Resim Editörü ile yüklediğiniz ve sayfanız üzerine yerleştirdiğiniz herhangi bir resmi kırpabilir, genişletip büzebilir, döndürebilir, çerçeveleyebilir, üzerinde çeşitli efektlerle düzenleyebilir, sticker yapıştırabilir veya bir odak noktası seçerek flulaştırabilirsiniz. Resim Editörünü kullanmak için düzenlemek istediğiniz resmin üzerine tıklayıp listeden Resim Editörü seçeneğini seçmeniz yeterli.

Sitemde Javascript kodu çalıştırmak için ne yapmam gerekir?

Sitenizde Javascript kodu çalıştırmak için Eskimo Store'dan Pluginini yüklemeniz gerekmektedir; bunun için üstteki Araç Çubuğu'ndan en sağ üstteki Eskimo Store butonuna tıklayıp Pluginler listesinden Javascript kodunu seçerek yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz.

Seçtiğim öğeyi sürüklüyorum ama bırakamıyorum, neden olabilir?

Öğeler sayfa sınırları dışına sürüklenip bırakılamıyor, ancak sayfa içine sürüklenip bırakılan öğenin daha sonra dışarı taşınması mümkündür.

Geri6 7 8
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.