webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı
Tasarımınızı binlerce kişi örnek alsın
 
Şablonunuz İlham Versin

Şablonunuz İlham Versin

webXT kullanıcılarının başlangıç noktası Şablonlar, pek çoğu da Eskimo Store'da satılıyor. Neden sizin ürettiğiniz aralarında olmasın? Tasarım işbirliğinin gururunu tadın - ve kazancını.

Şablonunuzun Eskimo Store vitrininde yer alması için uygun içeriğe sahip olması ve tarafımızca seçilmesi gerekiyor; bir Şablonu öne çıkaran unsurlar önem taşıyor.

Pluginleri Verimli Kullanma

Pluginleri Verimli Kullanma

En başarılı şablonlar muhakkak her Şablonun yapı taşları olan Pluginleri verimli kullananlardır. Eskimo Store'dan yükleyebileceğiniz Pluginlerle zenginleştirilmiş Şablonlar doğal olarak öne çıkar. 

Elbette öğe yerleşiminde aşırıya kaçmamak da önemli; ne de olsa gereğinden fazla içerik ile kullanıcıyı boğmamak gerek. Hedef yeteri kadar öğe ile tercih edilir zenginliği edinmek.

 
Eskimo Store'da Şablon Satışı

Eskimo Store'da Şablon Satışı

webXT'nin satış platformu olan Eskimo Store, Pluginler gibi Şablonları da kullanıcılar ile buluşturan mecradır. Pluginler kadar Şablonların da çeşitliliği öenmli, bu noktada Şablonunuzun tasarımında farklı ama çarpıcı olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Şablonlar kullanıcıların kolayca erişebilmeleri için kategoriler altında bulundurulur. Kategorinizi belirleyin ve hayal ettiğiniz o muhteşem tasarımları tasarlayın!


Hedef Kitlenize Hitap

Hedef Kitlenize Hitap

Her Şablonun ilgilenecek kesimlere en başarılı şekilde dokunabilmesi mühim; bu yolda tasarlarken hedef kitlenizi belirlemiş olmanızda büyük fayda var.

İhtiyaca olduğu kadar cazibeye de değinen Şablonlar diğerleri arasından sıyrılır, zira kullanıcı ya beğendiğini ya da işine yarayanı tercih edecektir. İçerik kadar işlevsellik de dolayısıyla dikkat edilmesi gereken bir unsurdur.

 
Tasarımınızla İlgili Kim Ne Söylüyor?

Tasarımınızla İlgili Kim Ne Söylüyor?

Şablonlarınız beğeniliyor mu? Eleştirilier mi var? Tüm söylenenlere webXT tartışma platformundan ulaşın.

Sadece övgü ve eleştiriler değil: Şablonların yapımında aklınıza takılanlar konusunda yardımlaşma için de tartışma platformu kuvvetli bir olanak sağlar, kısacası tasarımlarınızla ilgili en büyük iletişim fırsatını tartışma platformu sağlar.

Tasarlamakta yardım için webXT yardım

Daha Fazlası

Tasarlamakta yardım için webXT yardım videolarını izleyebilirsiniz. Aynı şekilde yardım sayfamız da takılabileceğiniz noktalarda size el uzatacaktır.

Daha fazla yardım veya aklınıza gelen herhangi bir fikir konusunda bize yazmaktan çekinmeyin! Sizi dinlemekten mutluluk duyuyoruz.

 
TASARIMINIZI
BİNLERCE KİŞİ
ÖRNEK ALSIN
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.