webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı

MERHABA, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Genel Kullanım

Nasıl kendi sitemi oluşturmaya başlayabilirim?

webXT ile kendi sitenizi yaratmaya başlamak için tek gereksiminiz bir hesap oluşturmak! Bunun için Anasayfa'daki Üst Menü'den sağ üst köşedeki "üye girişi/üye ol" kısmına tıklayıp açılan pencerede de "siteye üye ol"a tıklayıp email ve şifre bilgilerinizi boş alanlara girdikten sonra "kaydet"e tıkladığınızda hesabınız hazırdır! Şimdi aynı sağ üst köşedeki kısımdan siteye giriş yapıp "tasarımlar" bölümüne tıklayarak herhangi bir şablonu seçip "tasarla" diyerek hayalinizdeki siteyi tasarlamaya hemen başlayabilirsiniz.

webXT'ye üyelik ücretli midir?

Kesinlikle hayır! Dileyen herkes webXT üyesi olup kendi sitesini yaratma heyecanını yaşayabilir; fakat birçok güzel site geliştirme Pluginine sahip olmak ve/veya siteyi bir Domain ismi adı altında yayınlamak için Paketlerimizden size en uygun olanını seçip Premium üyeliğe terfi etmeniz gerekmektedir.

Yarattığım sayfa ile ilgili istatistikleri nasıl tutabilirim?

Bu konudaki evrensel en büyük yardımcınız Google Analytics. Eskimo Store'dan Google Analytics Pluginini yüklediken ve sitenize ekledikten sonra her türlü web istatistik ihtiyacınızın karşılanacağından eminiz.

Alışveriş Sepeti gibi değişik öğeleri nereden edinebilirim?

Alışveriş Sepeti, anket formları ve daha bir sürü sitenizi geliştirecek işe yarar Plugin için Eskimo Store'a göz atabilirsiniz; bunun için sadece Editördeyken üstteki Araç Çubuğunun en sağındaki "Eskimo Store" düğmesine basıp dükkan arayüzünü açmalısınız.

Sayfamda reklamların gösterilmemesi için ne yapmalıyım?

Reklamların sayfanızda gösterilmemesi için bir Premium üyeliğe terfi etmeniz gerekmektedir. Paketler sayfasından size en uygun paketi seçip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

1 2
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.