webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı
Gizlilik İlkesi

www.webxt.com kullanıcıları, hizmet alabilmek için bazı kişisel bilgilerini www.webxt.com ile paylaşmaktadırlar.

www.webxt.com, kullanıcıların kişisel bilgilerini sadece belirli hizmetleri yerine getirmek, sitede kullanıcıların isteklerine göre içerik ile reklam sağlamak ve yeni hizmetlerden haberdar etmek için saklar.

 

www.webxt.com kullanıcıların kendi web sitelerine ekledikleri yazılı metin, görsel ve video gibi paylaşımlardan sorumlu değildir.

 

www.webxt.com tarafından kullanıcılara sunulan tüm hizmetler yasalarca belirtilen kanunların dışına çıkılmadan kullanılmadır. www.webxt.com Türkiye Cumhuriyeti üzerinde geçerli olan yasaları ihlal eden kullanıcıların hesaplarını durdurma hakkına sahiptir.

 

www.webxt.com hizmetlerinden faydalanan müşteriler, paylaşılması, kopyalanması yada yayınlanması illegal olan, yahut sınırlandırılmış lisansa ihtiyaç duyan ürünleri , fotoğrafları, videoları, kitapları ve diğer telif hakkı bulunan eserleri izinsiz bir şekilde yayınlayamazlar.

 

www.webxt.com bunun aksini tespit ettiğinde uyarı vermeksizin müşterinin hesabını kapatır . Hizmetlerimiz arasında kabul edilmeyen özelliklere örnekler: Hosting Ve Reseller müşterileri için: IRC Botları, Proxy Scriptleri, Anonymizer scriptleri, Genel Kullanıma Açık olmayan scriptler Warez, resim, dosya, veya reklam hizmeti veren siteler (rapidshare, photobucket, benzeri yada yasadışı banner barındırma) TOPLIST Genel ses yayını yapmak. Hack odaklı siteler Mail Bomber siteleri IP sorgulama siteleri. Bunlar gibi yasadışı içeriğe izin verecek şekilde kullanılan hizmetleri uyarı yapmaksızın kapatma hakkına sahiptir.

 

www.webxt.com Çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerini olumsuz yönde etkileyecek yada onları tahkir edip küçük düşürecek olan ÇOCUK PORNOSU barındıran, yada bu tür sitelere link veren müşterilerin hesapları uyarılmaksızın kapatılacaktır.


www.webxt.com kullanıcılarının sitedeki dolaşımları sırasında ziyaret edilen bölümler, değiştirilen içerik ve görseller gibi alanlar otomatik olarak kaydedilmektedir. Bu veriler, sadece bölümlerin, farklı alanların izlenme, takip edilme oranlarının tespiti için kullanılmaktadır. Sayfaların nereden geçerek ya da ne şekilde ziyaret edildiğini belirleyen "cookie" adlı teknolojinin kullanıldığı durumlarda aynı şekilde sitenin farklı alanlarının izlenme, tıklanma oranlarının belirlenmesinde istatistiki veri olarak toplanmakta olup; kişiye özel yapılan bir uygulama değildir.

Kullanıcıların www.webxt.com web sitesine doğru ve güncel olmayan bilgi vermesi halinde ya da bilgilerin doğru ve güncelliğinden şüphe edildiğinde, www.webxt.com, hizmetleri durdurma ya da sonlandırma hakkına sahiptir.

www.webxt.com, kullanıcılara ait bilgileri aşağıda belirtilen haller gerektirdiği takdirde açıklamak hakkına sahiptir:

1.Kullanıcının, şahsi bilgilerinin paylaşılması konusunda izni ve onayı var ise,

2. www.webxt.com’un kendi bünyesinde kullanılmak üzere kullanıcı profillerinin belirlenmesi amacıyla,

3.Kullanıcının, www.webxt.com’dan talep ettiği ürün ve hizmetlerin geliştirilmesi, temin edilmesi veya size sunulan servis ve araçlarla ilgili problemlerin giderilmesi amacıyla,

4.Kullanıcıya ürün ve servisler sunarken, birlikte çalıştığı (işbirliği yaptığı) firmalara, bu ürün ve servislerin sağlanmasında kullanılmak üzere,

5.Yasal soruşturmalar esnasında, mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde

 

webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.