webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı

MERHABA, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Şablonlar

İstediğim şablon açılmıyor. Neden olabilir?

Nadir de olsa şablonda rastlanan bir sorundan dolayı açılmayabilir. webXT'nin sunduğu şablonların bir çok çeşidi olduğundan başka bir şablon seçmenizi öneririz.

Daha fazla Şablon seçeneklerine nasıl ulaşabilirim?

Eskimo Store'da bol miktarda yükleyebileceğiniz yeni şablon mevcut. Eskimo Store'a girip "Templates" bölümü altından bu şablonları görebilir ve indirip sayfanızı tasarlamaya başlayabilirsiniz.

Boş şablondan başlama seçeneğim var mı?

Tabii ki! Kategorilerden "Boş Şablonlar"ı seçtiğinizde size sunduğumuz başlangıç şablonlarını görebilirsiniz. Size uygun olanını resminden seçip tasarlamaya dilediğiniz zaman başlayabilirsiniz.

Şablonlar tasarlamaya nasıl yardımcı oluyor?

Pek çok kullanıcının aradığı belli bir stil başkalarıyla ortak, ve sıfırdan site tasarlamak da epey vakit alan bir uygulama. Kullanılar sunulan şablonlara bakarak gerek öğe yerleşimini işlevsel buldukları için, gerekse de şablonun içeriğini beğendikleri için bir şablonu kendilerine başlangıç noktası edinip kendi zevklerine kolayca uydurabilirler.

Kendim şablon tasarlayabilir miyim? Tasarımlarımı paylaşabilir/satabilir miyim?

webXT, tasarımcıların becerilerini ortaya koyup emeklerini başkalarının kullanmasıyla kazanca çevirebileceği Eskimo Store platformunu sunuyor. Hem tasarımlarınızı zenginleştirebileceğiniz onlarca Plugini bulabileceğiniz, hem de kendi tasarımlarınızı insanlara sunabileceğiniz bu platformda beğenilen ve kullanışlı görülen şablonlar ücret karşılığı da kullanıcıyla buluşturulabiliyor, böylece kullanıcı tam aradığı başlangıç noktasını bulmuş, tasarımcı da emeğinin karşılığını almış oluyor. Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

1 2
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.