webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı

MERHABA, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

webXT Editör

Tasarım Editörü/Normal Görünüm arasında nasıl değişiklik yapabilirim?

Tasarım Editörü ve sayfanın tarayıcıdaki önizlemesini sunan Normal Görünüm arasında geçiş sağlayan buton, üstteki Araç Çubuğu'ndaki sol tarafta "Editör/Normal Görünüm" adıyla bulunabilir.

Tasarlarken bir resmi nasıl değiştirebilirim?

Basitçe değiştirmek istediğiniz resmin üzerine tıklayıp "Düzenle"yi seçtikten sonra açılan pencerecikte Resim alanının sağından dilerseniz dizinlerden birinde bulunan bir resmi seçmek, dilerseniz de yeni bir resim yüklemek seçenekleriniz mevcut.

Stil ayarlarında İç Stil ve Dış Stil arasındaki fark nedir?

Sayfa bölümlerini birer çerçeve gibi düşünürsek, İç Stil çerçevenin içinde kalan bölümle ilgilenir, Dış Stil ise kalan bölüm ile.

Sayfama YouTube videoları koyabilir miyim?

YouTube videoları sayfanızı renklendirmenin en güzel yollarından biridir; sayfanıza video eklemek için öncelikle YouTube Pluginine sahip olduğunuzdan emin olun. Eğer değil iseniz YouTube Pluginini Eskimo Store'dan sitenize yükleyebilirsiniz. Sonrasında tek yapmanız gereken Araçlar Kutusu'ndan Sosyal Medya altında "YouTube" seçeneğini bulup sayfanın arzu ettiğiniz yerine sürükleyip bırakmak.

Sayfamı kod seviyesinde düzenleyebilir miyim?

Gayet tabii! Tasarım modunda Gelişmiş Arayüzün aktif olduğuna emin olup -- istediğiniz vakit Basit/Gelişmiş arasında üstteki Araç Çubuğu'ndaki göz ikonuna basarak geçiş yapabilirsiniz -- dilediğiniz öğeye tıklayıp listeden "Kod Düzenle"yi seçip kodunda değişiklik yapmanız mümkün.

Geri6 7 8
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.