webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı

MERHABA, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

webXT Editör

Eklediğim resmi nasıl şekillendirebilirim?

Resmin üzerine tıklayıp listeden "Stil"i seçin. Açılan pencerede birçok değiştirebileceğiniz ayar göreceksiniz. Örneğin resmi döndürmek için "Yerleşim/Görünüm" ayarları altında "Döndürme"nin sağındaki ikona tıklayıp solda açılan kısımdan istediğiniz nokta ve açıdan resminizi döndürebilirsiniz.

Eklediğim öğeyi nasıl şekillendirebilirim?

Öğenin üzerine tıklayıp listeden "Stil"i seçin. Açılan pencerede birçok değiştirebileceğiniz ayar göreceksiniz. Örneğin öğeyi döndürmek için "Yerleşim/Görünüm" ayarları altında "Döndürme"nin sağındaki ikona tıklayıp solda açılan kısımdan istediğiniz nokta ve açıdan öğenizi döndürebilirsiniz.

Cetvel nedir? Nasıl açabilirim?

Cetvel, sitenizdeki öğeleri düzgün hizalamanız için büyük yardım sunan bir araçtır. Cetveli üstteki Araç Çubuğu'ndaki gönye simgesine tıklatarak açıp kapayabilirsiniz.

Araçlar Kutusu nedir? Nasıl açabilirim?

Araçlar Kutusu, sitenizi yaparken ekleyeceğiniz bütün öğeleri ve yüklü Pluginleri barındıran penceredir. Araçlar Kutusu'nu açmak için üstteki Araç Çubuğu'ndan çekiç öğesine tıklayabilirsiniz.

Sayfalar listesi nedir? Nasıl görebilirim?

Sayfalar listesi size sitenizdeki sayfaların listesiyle beraber tasarlamakta olduğunuz sayfa ile ilgili seçenekler sunar. Sayfalar listesini üstteki Araç Çubuğu'ndaki belge ikonuna tıklayarak açabilirsiniz.

1 2 3 4 5 İleri
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.