webXT Ücretsiz Web Sitesi Yapım Aracı

MERHABA, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

webXT Editör

Sayfamdan nasıl öğe silebilirim?

Herhangi bir öğeyi silmek için üzerine tıklayıp listeden "Sayfadan Çıkart"ı seçebilir, ya da öğe seçili iken klavyede Delete tuşuna basıp açılan onay kutusunda onay verip öğeyi sayfadan kaldırabilirsiniz.

Sayfamdaki öğelerin yerini nasıl değiştirebilirim?

Sayfanızdaki öğeleri fare ile etraflarındaki çerçeveye tıklayıp sürükleyerek manipüle edebilirsiniz. Dokunmatik ekran kullanan kullanıcılarımız parmaklarıyla sürükleme özgürlüğüne sahipler.

Nasıl yeni sayfa oluşturabilirim?

Sayfalar listesini açtıktan sonra "Yeni sayfa oluştur"a tıklayın. Açılan yeni pencerede sayfanın başlığı alanını doldurup şablonunu seçtikten sonra sayfanızı sağ üstteki "Kaydet" butonuna basarak oluşturabilirsiniz, fakat sayfanızın konusu itibariyle ilgili anahtar kelimeleri alttaki alana girerek arama motorlarının bulması için kolaylık sağlamanızı öneririz.

Sayfamı baştaki şablon haline nasıl geri döndürebilirim?

Sayfalar listesini açtıktan sonra "sıfırla"yı seçip onay kutusundan onaylayarak sayfanızı baştaki şablon haline döndürebilirsiniz. Bu işlemin geri alınamayacağını hatırlatmak isteriz.

Sayfama eklediğim bir Dinamik Menüden nasıl başka sayfalara geçiş sağlayabilirim?

Sayfanızdaki Dinamik Menünün üstüne tıklayıp "Düzenle"yi seçin. Açılan pencerede Dinamik Menünüzün bağlantılarını göreceksiniz. Yeni bağlantı eklemek için ortadaki "Yeni Madde Girişi"ne tıklayın. Görünüm değişince "Id" boşluğuna Türkçe karakter İÇERMEYEN bir isim girip Başlık boşluğuna bağlantının görünen metnini girin. "Sıralama" numarasını da diğer maddeler arasında olmasını istediğiniz yere göre girip sağ üstteki "Uygula" düğmesine basınca işiniz tamamdır.

1 2 3 4 5 İleri
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.