webXT �retsiz Web Sitesi Yapim Araci

MERHABA, NASIL YARDIMCI OLABİLİRİM?

Dosya Yönetimi

Nasıl dizin silebilirim?

Dizin silmek için Dosya Yöneticisi'ndeyken sol taraftan silmek istediğiniz dizinin üzerine tıklayarak seçtikten sonra sol üst taraftaki "Dosya Yönetimi"nin yanında bulunan "Dizin Sil" butonuna tıklayıp açılan pencerede onay verermeniz gerekir. Dizin ve içindekiler silindikten sonra geri getirilemez.

Nasıl dizin kopyalayabilirim?

Dizin kopyalamak için Dosya Yöneticisi'ndeyken sol taraftan kopyalamak istediğiniz dizinin üzerine tıklayarak onu seçtikten sonra sol üst taraftaki "Dosya Yönetimi"nin yanında bulunan "Dizin Kopyala" butonuna basıp açılan pencerede Hedef Dizini ve yeni dizinin adını belirleyip "Kopyala" butonuna bastığınız takdirde dizininiz istediğiniz isimle istediğiniz yere kopyalanacaktır.

Dizinler arası nasıl gezinebilirim?

Dizinler arası gezinmek için Dosya Yöneticisi'nin sol tarafındaki dizin isimlerine tıklayabilirsiniz. Başında Eksi olan dizin genişletilmiştir ve altındaki dizinleri gösterir, Artı olanlar ise henüz genişletilmemiştir.

Nasıl hızlı dosya aratabilirim?

Dosya Yöneticisi'nde hızlı dosya aratmak için sağ üst köşedeki arama boşluğuna aradığınız dosyanın kısmen veya tamamen ismini girerek tüm dizinlerde arayabilirsiniz. Sonuçlar altta çıkacaktır.

Dosya yüklerken hata veriyor; neden olabilir?

Yüklemeye çalıştığınız dosya hesap kapasitenizde kalandan büyük ise maalesef dosya yüklemek mümkün olmayacaktır. Bunun için daha ufak dosyalar seçmeyi veyahut halihazırda yüklü bulunan dosyalarınızdan bazılarını silip yer açmayı deneyebilirsiniz. Öte yandan paketinizi yükseltip daha fazla kapasite edinme rahatlığına ulaşmanız da mümkün.

1 2
webXT'yi takip et, yeniliklerden haberdar ol !
Google Plus
Twitter da bizi takip edin !
Pinterestte bizi takip edin !
webXT Twitter
webXT Google
webXT Pinterest
2013 © Tüm hakkı saklıdır. Üç Boyutlu Yazılım Bilgi ve İletişim Sistemleri
Bu site webXT© kullanılarak hazırlanmıştır.